Müşteri Hizmetleri

Hesap / Üyelik

Oytu İpek üyeliği ücretsizdir, üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Dilerseniz Facebook hesap bilgilerinizle giriş yapabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Facebook hesabınızla giriş yaptığınızda aynı zamanda Facebook bilgilerinizle üye kaydınız yapılmış olacaktır.

Oytu’ya üye olmak için oytuipek.com ana sayfamızda “Üyelik” linkini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekiyor.

Giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuğunuz/bilmediğiniz durumlarda ‘Hesabım’ sayfasında ‘Şifremi Unuttum’ kısmından veya bu linke tıklayarak açılan sayfada Oytu’ya üyelik sırasında kullandığınız mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Şifreniz mail adresinize gönderilecektir.

Şifrenizi değiştirmek için üye girişi yaptıktan sonra, ‘Hesabım’ menüsündeki ‘Hesap detayları’ bölümünden mevcut şifreniz ile birlikte şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Hesabınızı iptal etmek için destek@oytuipek.com mail adresimize iptal talebinizi ulaştırmanız gerekiyor. Talebiniz tarafımıza ulaştığında gereken işlemler yapılacaktır.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
×

Merhaba!

Alışerişleriniz ve ürünlerimiz ile ilgili destek almak için temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

× Merhaba Sizin İçin Buradayız.