Müşteri Hizmetleri

Sipariş

Öncelikle sipariş verebilmek için Oytu İpek üyesi olmalısınız. Almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin ve sayfanın sağ üst kısmındaki ‘Sepet ‘ ikonuna tıklayın. Açılan sayfada ‘Ödeme’ butonuna tıkladıktan sonra ilgili bilgileri girip devam ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sipariş işlemini tamamladığınızda sistem mail adresinize sipariş numaranızı ve sipariş bilgilerinizi içeren bir mail gönderir.

Oytu İpek’te satışa açık olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut. Sistemimiz stoklarımızda olmayan ürünü sipariş vermenize izin vermeyecektir. Tüm siparişleriniz 24 saat içinde kargoya teslim edilecektir.

Oytuipek.com’da satılan tüm ürünlerin sezon içinde üretimleri devam ediyor. İstediğiniz ürünün size uygun rengi sitede tükenmiş olsa bile bir süre sonra tekrar stoklarımıza girecektir.

Tükenen bir ürünün tekrar stoklara girdiğinden haberdar olmak için ürün sayfasındaki ‘‘ ikonuna tıklayarak üye bilgilerinizi girip ürünü ‘Favori Listem’e ekleyebilirsiniz. Ürün tekrar stoklara girdiğinde mail adresinize bir bilgilendirme maili gönderilecektir.

*Oytu İpek ekibi olarak ürün renklerini gerçek durumlarına en yakın şekilde göstermek için azami gayreti gösteriyoruz. Fakat ekranda gördüğünüz renkler monitörünüzün kalitesine bağlı olarak ürün renginden farklı olabilir.

Oytu İpek üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.

Satın aldığınız ürünleri, sipariş tarihinden 48 saat içinde kargoya teslim edilir. Ürünlerin size ulaşma süresi bulunduğunuz ülke, şehir ve ilçeye göre değişebilir. Yurtiçi gönderilerinde ortalama 3 iş günü, yurtdışı gönderilerinde ise 14 iş gününü bulabilir.

Banka ya da Oytu İpek yönetimi gerekli gördüğü durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşamaz ise, kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile siparişiniz iptal edilebilir. Bu durumda sipariş iptali ile ilgili bilgileri, sipariş sahibinin üyeliğinde kayıtlı e-mail adresine göndeririz.

Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için;
Bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekir.

Siparişinizi 3D Secure şifresi kullanarak tamamlamanız durumunda, işleminiz için güvenlik süreci söz konusu olmayıp, anında onaylanacaktır.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
×

Merhaba!

Alışerişleriniz ve ürünlerimiz ile ilgili destek almak için temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

× Merhaba Sizin İçin Buradayız.