Müşteri Hizmetleri

Ödeme Seçenekleri

Oytu İpek üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kredi Kartı, Havale/EFT ve Kapıda Nakit Ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde avantajlı taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Havale/EFT ve Kapıda Nakit Ödeme seçeneklerinde taksit imkanı yoktur.

Türkiye sınırları dışında yapılacak teslimatlarda ‘Kapıda Ödeme’ seçeneği ve kredi kartına taksit imkanımız malesef yoktur.

Güvenlik ve Gizlilik

Üyelerimiz için alışverişi, keyifli olduğu kadar güvenli hale getirmek için çeşitli ve güncel güvenlik önlemleri uyguluyoruz.

Oytu İpek üzerinden kredi kartı kullanarak yapacağınız alışverişlerde, kart bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanımıza ya da Oytu İpek’e hizmet veren şirketlerin sunucularına kaydedilmez. Ödeme işleminiz Oytu İpek arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir.

128 bit şifreleme ile, iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan EV SSL Sertifikası kullanarak bilgilerinizin sadece Oytu İpek’e gönderildiğini güvence altına alıyoruz.

Oytuipek.com’a bildireceğiniz mail adresi, iletişim bilgileri, site üzerinden yapacağınız alışverişlerin detayları, siparişin size ulaşması amacı dışında hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilir ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
×

Merhaba!

Alışerişleriniz ve ürünlerimiz ile ilgili destek almak için temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

× Merhaba Sizin İçin Buradayız.